Hakkımızda

Bilecik Hedef Akademi,  02.12.2014 tarihinde, Bilecik merkezde, Gazipaşa Mahallesi, Ahmet Bey Sokak, Kara Apartmanı, Numara 14’te, 1 ve 2. katlarda kurulmuştur. Öğretimde teknolojinin ne kadar etkili olduğunun farkında olan kurumda,  akıllı tahtalı üç, tepegözlü bir ve klasik tahtalı bir  olmak üzere beş derslik yer almaktadır.

Kurulduğu tarihten bu yana Bilecik’te MEB onaylı tek KPSS kursu olan Bilecik Hedef Akademi, kursiyerlerine her yıl profesyonel kadrosu, zengin yayın desteği, ferah sınıfları, akıllı tahtaları, ücretsiz uzaktan eğitim paketleriyle başarının kapılarını açıyor.

Kurstaki bütün programlarda, deneyimli hocalar tarafından anlatılan konuların kursiyerler tarafından pekiştirilebilmesi amacıyla her konu bitiminde kurumsal çek-kopart yaprak testler uygulanıyor. Periyodik olarak yapılan konu tarama ve Türkiye Geneli deneme sınavlarıyla da kursiyerlerin başarı grafikleri yakından takip ediliyor.

Kursiyerler, hediye uzaktan eğitim paketleri sayesinde, kursta gördükleri bütün konuların ders videolarını sınırsız ve ücretsiz bir şekilde defalarca izleyebiliyorlar.

Başta KPSS olmak üzere çeşitli sınavlara hazırlanmak isteyen kursiyerlere, sayılı birkaç ildeki kaliteli, profesyonel öğretim imkanı sunmak, Bilecik Hedef Akademi olarak birinci amacımız. Bu yolda ilerlerken, şu sıralar Eskişehir’deki öğrenciler-bilhassa Bilecik’te yüksek lisans yapmak gibi çeşitli sebeplerle Bilecik’e yolu düşen öğrenciler- tarafından da tercih edilmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bütün programlarımızdaki kursiyerlerimize, onların derslere ve denemelere katılma sözüne karşılık girecekleri sınavlarda seksen veya üzeri puan almaları sözünü veriyoruz. Sizce çok mu oluyoruz?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.